Ana Sayfa Reklam ve İletişim

Reklam ve İletişim

Çok Gezen Adam, seyahat ve otomobillerle olan kişisel deneyimlerini paylaşan seyahat ve otomobil bloğudur.

Çok Gezen Adam, dünyanın farklı yerlerinden destinasyonlar, gezi tavsiyeleri, seyahat ipuçları, gezilecek yerler, fotoğraf, ülke ve şehir rehberleri, mekanlar, turizm istatistikleri, ilginç seyahat hikayeleri, vizesiz seyahat imkanları ve otomobillere dair birçok farklı konuda içerik ve kaynak sunmaya çalışıyor.


 

Ne Tür İş Birlikleri Yapabiliriz?

Banner Reklamları – Web sitemizin ana sayfasındaki ve yazı sayfalarındaki yan, üst ve alt alanlara (side bar, header ve footer) Banner olarak reklam verebilirsiniz. Bunun yanında yazdığımız yazıların hemen sonuna banner veya link ile reklam verebilirsiniz.

Değerlendirme Yazısı – Ürün veya hizmetinizi deneyimlerim ve onun hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı hazırlayabilirim. Bu yazıyı web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşabilirim.

Sponsorluk – Bir seyahatimize, aktivitemize veya seyahatlerimizde kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz. Bu yolla hem bizim seyahat etmemizi kolaylaştırabilir hem de yazılarımızda ve sosyal medya paylaşımlarımızda sponsorluğunuzdan bahsederim ve markanızın tanıtımına katkı sağlayabilirim.

Tanıtım Yazısı – Sizi hazırladığınız bir tanıtım yazısını (içeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla) yayınlayabilirim.

Sosyal Medya Reklamı – Yine içeriğimizle uygun konseptteki tanıtımlarınızı sosyal medya hesaplarımızdan yayınlayabilirim.


Reklam, Sponsorluk, İletişim, Soru ve Tavsiyeleriniz için: osman@cokgezenadam.com  ve cokgezenadam@yandex.com

Twitter: https://twitter.com/cokgezenadamm

Facebook: https://www.facebook.com/cokgezenadam

Instagram: @cokgezenadam


Çok Gezen Adam Blog İstatistikleri


İşbirliği Yaptığım Bazı Saygın Markalar