En iyi çekirdek kahve üreticilerinden biri olan Premium kahve markası illy, farklı damak zevklerine hitap eden çekirdek kahve seçenekleri ile kahve tutkunlarına eşsiz deneyimler sunmaya devam ediyor.

Kahve severlerin hem yumuşak ve orta içim hem de sert kahvelere ulaşabilmelerini sağlayan marka, çekirdek ve toz kahve seçenekleri ile kolay hazırlanabilen ve keyifle içilen kahveler sunuyor. Hem bireysel kullanıcıların hem de içecek sektörünün yakından takip ettiği çekirdek ve toz kahve çeşitleri, gerçek kahve lezzetine her koşulda ulaşılabilmesine imkan tanıyor.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerini, üretim aşamasından fincanlara dolduğu son ana kadar titizlikle seçen ve işleyen markanın, özellikle son yıllarda daha da bilinir hale gelen üçüncü dalga kahve kültürüne de önemli bir katkı yaptığını söyleyebilmek mümkün.

Farklı demleme yöntemleri için geliştirdiği paket ürünleri ile kullanıcısına esneklik ve seçim hakkı tanıyan marka, tüm damak zevklerinin kendilerine en uygun lezzete ulaşabilmesine imkan tanıyor.

Kavrulmuş Kahve Çekirdeklerinden Kahve Fincanına Dolan Lezzet 

Uzun yıllardır kahve sektöründe Premium markalar arasında yer almayı başaran ve en iyi çekirdek kahve üreticilerinden biri olarak adından söz ettiren illy’nin, bu kalitesinin arkasında kaliteli kahve çekirdekleri ve kusursuz bir işleme süreci olduğunu söyleyebilmek mümkün.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerine ev sahipliği yapan dokuz özel bölgeden topladığı kahve çekirdeklerini, özenli hasat ve işleme işlemi ile kullanıcısına ulaştıran marka, tüm duyulara hitap eden özel kahve deneyimine kullanıcılarının kolayca ulaşabilmesini sağlıyor. 

Kahve çekirdeklerinin seçimi kadar hasat, harmanlanma ve kavrulma süreçlerinin de lezzet üzerinde son derece etkili olduğunun altını çizen marka kavrulmuş kahve ürünlerinde farklı lezzet tonlarına sahip geniş ürün çeşitliliği sunuyor.

Orta kavrulmuş çekirdek kahve çeşitleri ile farklı demleme yöntemlerinde birbirinden farklı lezzet notalarına ulaşabilmeyi sağlayan marka, İtalyan demleme yöntemi olarak da bilinen moka pot ile kullanıcılarının tüm bu gizli notaları kolaylıkla fincanlarına doldurabileceğinin altını çiziyor.

Nitelikli Kahve Deneyiminin Değişmeyen Adresi: illy

Filtre kahve, french press, espresso, pour over ya da moka pot… Demleme yönteminiz her ne olursa olsun en iyi çekirdek kahve çeşitlerini tercih ederek kusursuz lezzete ulaşabilmeniz illy ile mümkün. Çekirdek, toz ve filtre kahve çeşitleri arasında farklı damak zevklerine hitap eden farklı aroma ve yoğunluklar bulunurken, demleme yönteminiz de bu lezzetin farklılaşması anlamında son derece önemli.

Son yıllarda nitelikli kahve kültürünün daha anlaşılır ve kolay ulaşılır hale gelmesiyle kahve severlerin radarına oturan çekirdek kahve,  çok sayıda ve birbirinden oldukça farklı kahve lezzetlerine keyifle ulaşabilmenizi sağlıyor. Markanın, özel teneke kutularında satışa sunulan kavrulmuş ya da orta kavrulmuş çekirdek kahve seçenekleri ile dünyanın en beğenilen kahve reçetelerini kolayca deneyimleyebileceğinizi de hatırlatalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz