Bahar mevsimi içimize kıpır kıpır işlerken yaz planları başlamazsa olmaz. Kış sonrası, daralmış ve bunalmışken en iyi yapacağımız şey bir plan yapmak. İster tatil planı olsun yapacağınız ister iş seyahati, eğer kendinize ait bir aracınız yoksa, yol almak bazen keyif bazen işkence olabiliyor. Uzun mesafeler arası gidip gelmek yorucu ve zaman alıyor.

Tabii zamanla ya da yol almakla bir sıkıntınız yoksa bütün uzun yollar size keyif olur. Bir de daha uzun mesafeleri düşünün, deniz aşırı seyahatleri ya da kısıtlı zamanlarda çok işler başarmayı planlıyorsanız, ayaklarınızı yerden kesecek bir sebebe ihtiyacınız var.

Araç Kiralama
otorento.com.tr, binlerce müşteriye hizmet vermiş, kök salmış bir rent a car şirketi.

En iyi yol, araç kiralama seçeneği. Mesela bu işe yıllarını harcamış, tüm dünyaya ağaç gibi güçlü ve sağlam kök salmış bir seçeneğiniz olduğunu bilseniz, hiç düşünmez seçerdiniz. İşte, Türkiye’nin güvendiği otorento.com.tr, binlerce müşteriye hizmet vermiş, kök salmış bir rent a car şirketi.

Zamanında teslim ve %100 müşteri memnuniyeti sayesinde bu günlere güvenle geldi ve sektörde standartları belirleyerek yoluna devam ediyor. Sizin de yola devam edebilmeniz için 7/24 çalışıyor.

Oto Kiralama Hakkında Sorunuz mu Var, Sorununuz mu?

Araç kiralama denilince zihninizi en çok hangi sorular meşgul eder?

  • Kiralık araca güvenebilir miyim?
  • Bütçeme uygun araç kiralama yapabilir miyim?
  • Kiraladığım aracı herhangi bir yerden teslim alabilir ya da bırakabilir miyim?
  • Dijital dünyada ofis işleri zor geliyor, İnternet ya da telefonla kiralama yapabilir miyim?

Hadi bir tatil planı üzerinden gidelim ve soruların cevabına birlikte ulaşalım. Diyelim ki bu yaz, sizi sımsıkı saran bulunduğunuz şehirden uzaklaşmak, denizler aşmak, başka ülkeler başka adalar dolaşmak istiyorsunuz. Garajınızda duran aracı çıkardığınız anda, kilometreler artarken yol boyunca yağ, bakım, masraf da sizinle gelecek.

Yetmeyecek deniz aşmak istediğinizde aracınızı otoparka koyma masrafı, tatil masrafına karışacak. Hadi adalarda arabamızla gezeriz dediniz, ada sokakları dardır, sizin aracınız yolda kalmadan geziyi tamamlar mı belli değil. Resmi evrak işlemleri, feribot saatleri derken, böyle bir geziyi kendi aracınızla planladığınıza bin pişman olursunuz.

İsterseniz bir de şöyle düşünelim. Çünkü bu planın bir de otorento.com.tr boyutu var. İstanbul’dan İzmir’e sabah uçağına aldınız biletinizi, çünkü amacınız günden kazanmak.

İzmir Adnan Menderes Havalananı’nda iç hatlarda otorento.com.tr sizi karşılar. Seyahat planınıza başlarken ya da son anda hiç fark etmez, çünkü her an bir telefon, bir mail ya da bir ziyaret kadar kolay ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz konforda ve bütçenize uygun aracı, üstelik zaman zaman karşınıza çıkabilecek cazip fırsatlarla kiralarsınız. Otoyoldan çıktınız mı hop diye Çeşme Limanı, tam da sizin istediğiniz noktada aracınızı memnuniyetle teslim edersiniz. Beklentinizin bir adım ötesine geçtiniz bile.

Hangi Araçla Seyahatinizi Planlarsınız?

Limanda sizi bekleyen teknenize ya da Sakız Adası vapuruna biner, “Chios”da alırsınız soluğu. Harika plajlar, yüzyıllık manastırlar, yel değirmenleri varken ve bunların her biri adanın tamamına yayılmışken yürüyerek gezmek olmaz.

Araba kiralama için kaç tane güvenli seçenek olabilir? İster günlük ister haftalık ister binek, ister ada sokaklarına özel tasarlanmış SUV olsun, seçeceğiniz her oto ile tatilin sadece tadını çıkarırsınız. Lithi Plajında jumbo karidesler eşliğinde gün batımını seyrederken arabam güvende mi diye düşünmezsiniz.

Araç Kiralama, Konfor Kirala!

Her şey tamam da bebek koltuğuna ihtiyacınız var ya da GPS Navigasyon olmazsa olmaz diyorsanız, ek ücret karşılığı pek çok ek avantaja sahip olabilirsiniz. Şunu bilmekte fayda var, şirket filonuz ya da iş seyahat planınız hiç fark etmez, satış sonrası hızlı geri dönüş istiyor, işin bir defada doğru yapılmasını önemsiyorsanız tercihinizi iyi yapın.

Uzun dönem ya da kısa dönem tüm araç kiralama faaliyetleri için soracağınız doğru sorular sizi doğru cevaba ulaştıracaktır. Hayatınızı kolaylaştıran araç kiralama şirketi otorrento.com.tr ile dijitalleşen dünyada tam uyumu yakalayabilir, bütün iletişim kanallarını kullanarak 7/24 hizmet alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz