Sırt çantaları; hayatın koşuşturmasında bizlerin yükünü hafifleten, bize konforlu bir kullanım imkanı sunan çanta modellerindendir. Sırt çantaları genellikle el ve kol çantalarına oranla daha geniş bir eşya kapasitesine sahip olduğu için ve fazla eşyaları taşırken kol ağrısı gibi problemler yaşamamak için tercih edilir. Bu sebeple içerisine yerleştirilen eşyaların ağırlığına karşı dayanabilecek bir sırt çantası edinmek önemlidir.

ÇÇS, Türkiye’deki sırt çantası üreticilerinden biridir ve ürettiği ürünlerin kalitesiyle sürekli adından söz ettirmektedir. Bir markadan çanta almaya karar verdiğinizde, özellikle de ben buna biraz bütçe ayırayım uzun yıllar benimle olsun dediğinizde çantayı alacağını markayı yakından tanımakta fayda vardır.

ÇÇS, başlarda okul sırt çantası üretimi ile bu sektöre adımını atmışken yıllar süren bir tecrübeyle şu anda sırt çantası, erkek çantası, kadın çantası, valiz, seyahat çantası, laptop çantası ve evrak çantası alanlarında üretim ve satış yapmaktadır. ÇÇS çantada, ÇÇS markalı çantaların dışında Dockers, Caterpillar, National Geographic, Volkswagen ve Saxoline markalarına ait sırt çantası modelleri de bulunmaktadır.

ÇÇS Çanta’ da çeşit çeşit modelde ve tarzda sırt çantası bulabilmeniz mümkündür. Nasıl bir çantaya ihtiyacınız olduğuna karar verdikten sonra ürünlerin özelliklerini karşılaştırarak size en uygun çanta modelini seçebilirsiniz.  Aşağıdaki maddelerde ÇÇS sırt çantası modellerini ve bu modellerin özelliklerini bulabilirsiniz.

  1. Erkek Sırt Çantası

Eğer bir erkek sırt çantası almaya karar verdiyseniz öncelikle bu çantayı neden almak istediğinizi, nerede kullanacağınızı kendi zihninizde cevaplandırın. Sonrasında karar vermiş olduğunuz kategoriden ürünlerin boyutlarına bakabilir ve ihtiyacınıza uygun olan boyuttaki sırt çantasını alabilirsiniz.

ÇÇS Sırt Çantası modelleri arasında spor sırt çantası, klasik sırt çantası, deri sırt çantası, kumaş sırt çantası, laptop sırt çantası, seyahat veya kamp sırt çantası bulabilmeniz mümkün.

  1. Kadın Sırt Çantası

ÇÇS kadın sırt çantalarını işte, okulda, küçük seyahatlerde kullanabileceğiniz gibi günlük hayatınızda da kullanabilmeniz mümkündür. Her tarza ve her yaşa uygun ÇÇS kadın sırt çantası modellerinden mutlaka size uygun bir ürün bulabileceğinize eminiz.

Eğer karar vermekte zorlanıyorsanız trendlerin izinden gidebilirsiniz. Trend kadın sırt çantaları ile özellikle de günlük kombinliklerinizin havasını değiştirebilirsiniz. Bu çantayı nerede kullanmak istediğiniz de çantayı alırken düşünmeniz gereken kriterlerdendir elbette.

Almak istediğiniz sırt çantasını günlük hayatta kullanmak istiyorsanız daha küçük bir model tercih edebilirsiniz. Bu noktada kumaş sırt çantalarını tercih edebileceğiniz gibi deri sırt çantalarını da tercih edebilirsiniz. Ayrıca en sık giydiğiniz renklere uygun bir model tercih ederseniz sık kullanacağınız bir ürün alarak mantıklı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Eğer almak istediğiniz sırt çantasını işte veya okulda kullanacaksanız dilerseniz laptop bölmeli modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer yanınızda laptop taşımayacaksanız yine rahat sport sırt çantası modellerini inceleyebilirsiniz.

  1. Kamp Çantası

Kamp çantalarında en önemli nokta seyahat esnasında bizi yarı yolda bırakmamasıdır. Kimse tatilinin mahvolmasını istemez değil mi? Biz de öyle düşünmüştük.

Kamp çantası alırken mutlaka ürünün su geçirmez olup olmadığını, taşıma yerlerinin sağlam olup olmadığına bakmak gerekir. Tabii bu söylediklerimiz online alışverişte mümkün olmamaktadır. Bunun için de en iyi çözüm güvenilir markalardan alışveriş yapmaktır.

  1. Spor Sırt Çantası

Spor sırt çantası satın almak, kişinin tarzıyla alakalı olduğu gibi çantadan beklentisine göre de değişmektedir. Spor tarza sahip biriyseniz spor sırt çantası satın almak doğru bir tercih olacaktır fakat sürekli olarak şık giyinmeyi seviyorsanız spor sırt çantası almak sizi mutsuz edebilir.

Eğer alacağınız spor sırt çantasını okulda kullanmak istiyorsanız burada nokta atışı yapabilirsiniz çünkü spor sırt çantaları rahat bir kullanıma sahip olması sebebiyle gün içindeki yüklerden sizi kurtarma noktasında da başarılı olacaktır. Burada mutlaka çantanın askılarına dikkat etmenizi öneririz. Eğer çantanın askıları sert bir materyalden üretilmiş ise veya kalın yapıda değilse sizi rahatsız edebilir.

  1. Laptop Sırt Çantası

ÇÇS Çanta’ da bulabileceğiniz sırt çantası modellerinden biri de laptop sırt çantalarıdır. Laptopunuzu elinizde taşımayı sevmeyen biriyseniz laptop sırt çantaları sizin için biçilmiş bir kaftandır.

Laptop çantası modelleri içinden laptopunuza uygun olan boyutu seçebilirsiniz. Bazı laptop çantalarının müşteriye sunduğu farklı ayrıcalıkları ve özellikleri de bulunmaktadır. Bu özelliklere ihtiyaç duyuyorsanız veya bana fayda sağlar diyorsanız tüm çantaların özelliklerini karşılaştırmayı unutmayın.

Kaliteli, ulaşılabilir fiyatlarda bir sırt çantasına ihtiyacınız varsa ccscanta.com ’a giderek size en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz