Ana sayfa Mekan Wyndham Otellerinde Ücretsiz Konaklama Çok Daha Kolay Olacak

Wyndham Otellerinde Ücretsiz Konaklama Çok Daha Kolay Olacak

26748
0

Bol seyahat edenler doğal olarak havayolu ve otel zincirlerinin en değerli müşterileridir. Bu müşterileri kendilerine bağlamak için de özellikle havayolları ve oteller sadakat programları ile rekabet içine girer. Hal böyle olunca da bu rekabetten sıkça seyahat eden yolcular kazançlı çıkıyor. Tabi bu durumun aksine işlediği durumlar da oluyor. Bu konuda THY’nin Yeni Sadakat Programı‘nın yenilendikten sonra nasıl sadık müşterilerin aleyhine değiştiğini daha önce “Çok Uçanlar Dikkat: THY’nin Yenilenen Miles&Miles Programı Sadık Müşterilerini Kızdırabilir” adlı yazımda anlatmıştım. Bu yazıyı yazı başlığının üstündeki linke tıklayarak okuyabilirsiniz. Öte yandan THY’nin aksine müşteri sadakatini her geçen gün daha da geliştirmeye çalışan şirketler çoğunlukta. Bunlardan bir tanesi de Wyndham Hotel Group.

The Wyndham Apollo Hotel Amsterdam - Exterior - ufak


70 ülkede yaklaşık 7.650 otel ve 661.000 odadan oluşan küresel bir portföyü bulundurarak dünyanın en büyük otel şirketi olan Wyndham Hotel Group mayıs ayı itibari ile mevcut sadakat programını yeniliyor. Yeni sadakat programı ile dev otel zincirinde ücretsiz (ödül) konaklama kazanmak oldukça kolaylaşacak.


“You’ve Earned ThisTM” (Sen bunu kazandın), sloganı ile 11 Mayıs’dan itibaren seyahatseverlerle tanışacak olan yeni sadakat programı oldukça kolay anlaşılır bir hale çevrilmiş. Programın temel özellikleri arasında şunlar yer alıyor:
• “Go FreeSM” ödülü: Sadece 15 bin puanla üyeler, herhangi bir gün kısıtlaması olmaksızın dünya çapında programa dahil 7 bin 500’den fazla otelde ücretsiz konaklama hakkı kazanabilirler.
• “Go FastSM” ödülü: Puanlarını daha erken kullanmak isteyen ya da daha az ücretle daha fazla konaklamak isteyen üyeler, 3 bin puan ile birlikte nakit ödeme yaparak uygun otellerde bir gecelik yer ayırtabilirler.
“Daha hızlı ödül için daha fazla puan” uygulaması ile her bir uygun konaklama karşılığında üyeler, harcadıkları her dolar için 10 puan ya da konaklama başına bin puan kazanabilecekler.

Wyndham Hotel Group Hakkında

WYNDHAM-00

Wyndham Hotel Group, dünyanın en büyük otel şirketi olup, Wyndham Worldwide’ın (NYSE: WYN) konaklamaya yönelik üç iş biriminden biri
70 Ülkede yaklaşık 6500 otelden oluşan franchise’in küresel otel portföyü aşağıdaki otellerden oluşuyor:
Dolce Hotels and Resorts® (Şubat 2015’de alınmıştır), Wyndham Grand® Hotels and Resorts, Wyndham Hotels and Resorts®, Wyndham Garden® Hotels, TRYP by Wyndham®, Wingate by Wyndham®, Hawthorn Suites by Wyndham®, Microtel Inn & Suites by Wyndham®, Ramada®, Ramada Encore®, Baymont Inn & Suites®, Days Inn®, Super 8®, Howard Johnson®, Travelodge® ve Knights Inn®.
Şirketin misafir sadakat programı olan Wyndham Rewards ise dünya genelinde 38 milyondan fazla üyeye sahip.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here