Ana sayfa Otomobil Kış Lastiği Tartışmalarına Son Söz Don Duran’dan Geldi (Video)

Kış Lastiği Tartışmalarına Son Söz Don Duran’dan Geldi (Video)

1102
0

Son yıllarda kış lastiği üzerine birçok lastik üreticisinden bilgilendirici içerikler geliyor. Ancak bu konu ne kadar otomobilseverler için önemli bir konu olsa da sıkıcı. Bu durumun belki de şu sıralar en farkında olan marka Lassa. Marka bir süredir farkındalığı viral kampanyalarla oluşturmaya çalışıyor.

(Not: Bu bir reklam değildir. Bu videoları ve kış lastiği döneminde diğer içeriklerden ayrıştığı için sizler paylaşmayı tercih ettim. Bu konuda okurlarımın yanlış bir algıya kapılmasını istemem.)

Lassa, 41?29! ve Batesmotelpro (Sütü Seven Kamyoncu videosu ile ünlenen ekip)  ortaklığıyla imza attığı başarılı viral kampanyalarına bir yenisi daha ekliyor. Geçtiğimiz aralık ayında kış lastiği farkındalığı için hazırlanan Don Duran – Titre Bakalım viral kampanyası ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Lassa, yaz için hazırladığı Shez Long – Sağlam Yatıcan ile de milyonlarca kişiye ulaşmayı başarmıştı. Shez Long’a kış lastiği döneminde Don Duran’ın yanıtını bekleyen Don Duran hayranları, Arkamız Sağlam yayına girdiği ilk yarım saatte sosyal medyada videoya ciddi ilgi göstermiş.

İşte Don Duran ile yapılan röportaj

DonDuran+Gorsel kış lastiği lassa-Yeni şarkın Arkamız Sağlam tüm çorbacılarda, montçularda hit olamaya başladı bile. Neler söylemek istersin Don Duran? 

Öncelikle kusura bakmayın, bu kış işi biraz abarttık, daha aralık ayı bitmeden sizleri kar, buz, tipi ile başbaşa bıraktık ama o Shez Long denen, içimizdeki Miamili beni bu yaz çok kızdırdı.

Son şarkımıza gelince, aslında o yalnızca benim değil, Dondurcan’ın, Meleklerim Nazbuz ile Safibuz’un ve evcil hayvanım Yeti’nin de şarkısı. Bu şarkının arkasında, buz gibi notaların arasında kocaman bir ekip var!

-Bu parçayı hazırlarken nelerin etkisinde kaldın?
Bu parçayı hazırlarken, yoğun kar yağışı ve tipinin etkisinde altındayım. Derin dondurucu tahtımda günlerce şarkımı hazırladım.

-Shez Long ile aranızda ne var? Neden ona bu kadar öfkelisin?
O, benim buzlarımı eritti! O, benim eldivenlerimi, atkılarımı, yorganlarımı hurçlara doldurtup, dolapların en ücra köşelerine yerleştirtti. Onları orada yapayalnız bıraktı, anlıyor musunuz? Sonra, montçular, aktarlar, bozacılar sinek avladı bütün yaz. Ayrıca, video klibinde de bana bir sürü şekil yaptı. Bunun bir bedeli olmalıydı.

-Her şey çok güzel görünüyor. Peki ama yaz gelince ne yapacaksın?
Onu o zaman düşünürüz. Şimdi kışın tadını çıkarma zamanı!

-Son olarak seni sevenlere söylemek istediğin bir şey var mı?
Gözünüz Twitter’da, Facebook’da, Youtube’da yorumlarda ve özel olarak hazırladığım Tumblr’ımda olsun.

Don Duran ve Shez Long’un Kış Lastiği ve yaz Lastiği Viral Videoları

Don Duran – Arkamız Sağlam

Shez Long – Sağlam Yatıcan 

Don Duran – Titre Bakalım

Batesmotelpro’nun Meşhur Olmasını Sağlayan Video: Sütü Seven Kamyoncu

Benim Bu sıralar Favorim Olan Batesmotelpro Videosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here