Ana sayfa Güncel Winterfell’in Yaylaları mı, Yoksa King’s Landing’in Enfes Kumsalları mı?

Winterfell’in Yaylaları mı, Yoksa King’s Landing’in Enfes Kumsalları mı?

1729
0

king's landing game of thrones Kİngs Landing game of thrones

Winterfell’in içinizi serinletecek yaylaları mı, yoksa King’s Landing’in enfes kumsalları mı? Bu yaz nereye gideceğinize hala karar veremediyseniz, sizi yiğidin harman olduğu Westeros topraklarına bekliyoruz…

Savaşlar, suikastler ve elbette şeytana pabucunu ters giydirecek entrikalar… Westeros’ta yaşamak sizi de yordu değil mi? Öyleyse şöyle sıra dışı bir tatili çoktan hak ettiniz demektir! Peki ama nasıl? Ejderhalardan haydutlara binbir tehlikenin kol gezdiği topraklarda huzur içerisinde yola koyulmak için kime güvenebilirsiniz ki? Merak buyurmayın Westeros’un soylu sakinleri!

game of thrones

İKLİMİ SERT, İNSANI MERT TOPRAKLARA YOLCULUK

Son dönemlerin popüler dizisi Game of Thrones’un büyüleciyi mekanları artık sizlerin de ziyaretinize açılıyor. Dünya genelinde uçak bileti, konaklama ve araç kiralama hizmeti veren Kayak.com, bu yıl Game of Thrones hayranlarına bir süpriz yaparak, dizinin geçtiği mekanları seyahat listesine ekledi. Artık dizinin hayranları bu mekanlara kolaylıkla ulaşabilecek.

game of thrones

Artık Lannisport’tan Gulltown’a, White Harbour’dan Old Town’a, Westeros’un dilediğiniz şehrine uygun fiyatlarla seyahat edebilecek, en fiyakalı gezginleri bile kıskançlıktan çatlatacak maceralara atılabileceksiniz. “Macera bana göre değil, bana dinlence gerek’ diyorsanız, ona da itirazımız yok elbette! King’s Landing’in tarihi merkezindeki lüks konaklar ile iklimi sert, insanı mert Winterfell’in serin yaylalarındaki kulübeler emrinize amade!

AT ARABASINDA İKRAMLAR ŞİRKETTEN

game of thrones

Tek yapmanız gereken, siteye girip, hangi Westeros şehirleri arasında seyahat edeceğinizi belirlemek ve karşınıza çıkacak seçenekler arasında tercih yapmak. Örneğin Winterfell ile King’s Landing arasında çağın en ileri teknolojisiyle donatılmış at arabalarıyla yapacağınız yolculuk için, biletlerinizi gidiş-dönüş yalnızca 571 TL’den başlayan fiyatlara satın alabilirsiniz. 552 saat süren yolculuk süresince yapılacak ikramlar da bilet fiyatına dahil!

DALGANAN DA DURUL EY WESTEROS!

westeros game of thrones

Elbette at arabası dışında da seçenekler var. Örneğin Gulltown ile King’s Landing arasındaki yolculuğunuzu tarifeli gemi seferleriyle 71 saat 40 dakika gibi kısa bir sürede yapabilirsiniz. Bu ‘dalgalı’ yolculuğun biletleri ise kısa bir süre için gidiş-dönüş 305 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here