Ana sayfa Güncel 2015’te Hangi Ülkeleri Ziyaret Edeceksin?

2015’te Hangi Ülkeleri Ziyaret Edeceksin?

1324
5

Havaların bir soğuk bir sıcak olduğu şu kış günlerinde aklımız sürekli tatile gidiyor. Ofiste bilgisayar başında çalışırken bir yandan da bu sene de hangi ülkeleri gezsem hayaline kapılan birçok beyaz yakalıdan biri misiniz siz de? Bloğumu ziyaret ettiğinize göre o kişilerden biri olma ihtimaliniz çok yüksek.

Peki, genelde kurduğunuz hayalleri gerçekleştirebilenlerden misiniz? Yoksa Paris hayalleri kurup, günün sonunda kendini Antalya’da bulanlardan mısınız?

Bu sene size tatil destinasyonunu şansa bırakın diyorum. Bırakın kader yön versin bu sene hangi ülkeleri ziyaret edeceğinize. Aşağında sizinle paylaştığım tablo ile karar vermeye ne dersiniz?

2015’te Hangi Ülkeleri Ziyaret Edeceksin?

Aşağıdaki tabloda birçok ülkenin adı gizli. Sizin tek yapmanız gereken tablo içerisinden gözünüze çarpan ilk 3 ülkeyi not etmek. Gözünüze çarpan ilk 3 ülke bu yıl sizin ziyaret edeceğiniz ülkeler olsun. Benim ilk bakışta seçtiğim ülkeler Filipinler, Avusturalya ve Nepal oldu. Bakalım sizler 2015 yılında hangi ülkeleri ziyaret edeceksiniz. Siz de bu testi uyguladıktan sonra hangi ülkeleri ziyaret edeceğinizi yorum kısmında paylaşırsanız memnun olurum. Ayrıca bu eğlenceli testi arkadaşlarınızla da paylaşıp, onların da hangi ülkeleri ziyaret edeceğiniz öğrenebilirsiniz. O zaman hadi ne duruyorsunuz, test ve tatiller bizi bekliyor.

2015'te hangi ülkelere gideceksin

5 YORUMLAR

  1. Japonya programım vardı ve Nepal mi diye bakarken Japonyayı gördüm ilginç. Daha sonra Portekiz gördüm ama şimdilik planımda olmayan bir yer. 3. İran gördüm planlarımda var ama bu yıl için değildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here